Odabir usmjerenja na 3. godini preddiplomskog sveučilišnog studija

Svi studeni koji upisuju 3. godinu studija u 2018./2019. akademskoj godini trebaju odabrati jedno od ponuđenih usmjerenja.

Odabir se vrši putem Online predupisa i traje do 10. rujna 2018. godine.

Popis usmjerenja:

KONDICIJSKA PRIPREMA SPORTAŠA (Izv. prof. Mario Tomljanović)

NOGOMET (Izv. prof. Marko Erceg)

KINEZITERAPIJA (Prof. Jelena Paušić)

BORILAČKI SPORTOVI (Prof. Saša Krstulović)

SPORTSKA GIMNASTIKA (Izv.prof. Sunčića Delaš Kalinski)

ODBOJKA (Prof. Zoran Grgantov)

RUKOMET (Prof. Nenad Rogulj)

SPORTOVI NA VODI (Doc. Ognjen Uljević)

KOŠARKA (Prof. Mario Jeličić)

PLES (Izv.prof.Alen Miletić)

RITMIČKA GIMNASTIKA (Izv.prof.Ana Kezić)