P O N I Š T E N J E N A T J E Č A J A za izbor nastavnika (M/Ž)

SVEUČILIŠTE U SPLITU

KINEZIOLOŠKI FAKULTET

SPLIT

TESLINA 6.

Objavljuje

P O N I Š T E N J E   N A T J E Č A J A

za izbor nastavnika (M/Ž)

1. u nastavno zvanje i na radno mjesto predavača na određeno vrijeme za 50% radnog odnosa za znanstveno područje Društvenih znanosti, polje Kineziologija, grana Sistematska kineziologija
  2. u nastavno zvanje i na radno mjesto predavača na određeno vrijeme za 50% radnog odnosa za znanstveno područje Društvenih znanosti, polje Kineziologija, grane Kineziterapija i prilagođena tjelesna aktivnost i Kineziologija sporta

koji je objavljen u Narodnim Novinama broj: 10/2018. od 31. 01. 2018.