N A T J E Č A J za izbor (m/ž)

SVEUČILIŠTE U SPLITU
KINEZIOLOŠKI FAKULTET
SPLIT
TESLINA 6.

Raspisuje

za izbor (M/Ž)

– Na radno mjesto voditelja ostalih ustrojbenih jedinica – voditelj službe nabave i analitike (1 izvršitelj)

Uvjeti:
VSS diplomirani ekonomist/mag. ekonomske struke ili VSS diplomirani pravnik/mag. pravne struke
Tri godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u javnim službama
Posjedovanje certifikata o završenom specijalističkom programu izobrazbe u području javne nabave
Poznavanje MS office alata (Word, Excel, POWER POINT)
Poznavanje rada na računalu
Znanje engleskog jezika

Pristupnici uz prijavu prilažu: životopis, dokaz o radnom iskustvu na istim ili sličnim poslovima u javnim službama, preslik odgovarajuće diplome, preslik domovnice.
Provjera znanja provest će se testiranjem i putem intervjua.
– Na radno mjesto IV vrste – spremačica na određeno vrijeme (1 izvršitelj)

Uvjet:
Osnovna škola

Pristupnici uz prijavu prilažu: životopis, preslik svjedodžbe, preslik domovnice.
Sa pristupnicima će se obaviti intervju.
Prijave se dostavljaju u roku od 8 dana od objave Natječaja u Narodnim Novinama na adresu: Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet, Teslina 6. 21 000 Split.

Nepotpune prijave i prijave pristigle nakon isteka roka neće se razmatrati.

O rezultatu Natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.