Preuzimanje dresova Sveučilišta u Splitu

Poštovani,

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada organizira Unisport prvenstva u akademskoj godini 2016/2017. Nakon održanih Unisport prvenstava u šahu, badmintonu i stolnom tenisu, uskoro planiramo započeti sa natjecanjima u Unisport košarkaškoj i malonogometnoj ligi.

Budući da su košarka i mali nogomet dva najatraktivnija sporta na našem Sveučilištu, Splitski sveučilišni sportski savez je za osam prvoplasiranih ekipa koje su navedeni plasman ostvarile u akademskoj godini 2015/2016, osigurao dresove u kojima će ekipe nastupati u nadolazećim prvenstvima.

Boje i model dresova birati će predstavnici ekipa prema rang ljestvici koju Vam šaljemo u prilogu.

Ovim putem Vas molimo da do 25. siječnja 2017. izaberete i pošaljete predstavnika Vaše ekipe ( uz prethodnu najavu na broj 098 946 85 48 ili na email simeversic@gmail.com – Šime Veršić ) u ured Splitskog sveučilišnog sportskog saveza, Matoševa 56, 21 000 Split, kako bi isti izabrao boju i model dresova te potpisao ugovor o preuzimanju.

Također Vas molimo da nam do gore navedenog datuma na e-mail sport@unist.hr pošaljete logo ( PDF format u vektorima ) i font slova Vaše sastavnice kako bi čim prije mogli krenuti u tisak brojeva i naziva na navedenim dresovima.

Srdačan sportski pozdrav,

Splitski sveučilišni sportski savez

Toni Batinić, glavni tajnik

Rang ljestvica Unisport malonogometne lige Sveučilišta u Splitu – akademska godina 2015/2016