Poziv na otvoreni natječaj za novinare/voditelje novog studentskog radija

BUDI NOVI GLAS RADIO KAMPUSA!

Radio Kampus traži novinare/voditelje. Trebaju nam mladi, asertivni ljudi koji bi se volonterski borili za svoju zajednicu. Iskustvo nije uvjet jer će vam biti omogućene radionice na kojima ćete naučiti sve što vam je potrebno. Naučit ćete kako nejasne ideje pretvoriti u medijski instrument kojim ćete moći doprijeti dalje.

Svi zainteresirani se mogu prijaviti na info@radiokampus.com.hr , u prijavi je potrebno navesti ime i prezime, te priložiti CV i kratko motivacijsko pismo. Natječaj je otvoren do 1.listopada.

Više informacija možete pronaći na https://www.facebook.com/radiokampusplit/

Čekamo Vas!

Redakcija RadioKampus