Obavijest o pristiglim kandidaturama za studentske izbore 2016

Izborno povjerenstvo za provedbu studentskih izbora za Studentski zbor Kineziološkog fakulteta u Splitu, zastupano po predsjedniku Izbornog povjerenstva, doc.dr. Marku Ercegu, nakon održane 2. Sjednice dana 09. lipnja 2016., objavljuje pristigle kandidature za studentske izbore 2016.

Kandidacijska lista sveučilišnog preddiplomskog, diplomskog, te stručnog preddiplomskog i specijalističkog diplomskog stručnog studija:

1.  BARBARA GILIĆ, kandidat

MIA MANDIĆ, zamjenik

2.  ANA LOZINA, kandidat

GORANA ADUM, zamjenik

3.  HRVOJE MARINOVIĆ, kandidat

LUKA ČIKOTIĆ, zamjenik

4.  DORIS MOHOROVIĆ, kandidat

MARIN BABIĆ, zamjenik

5.  NIKA STANOVIĆ, kandidat

VLADIMIR BILIĆ, zamjenik

6.  RENATO ŠUNJERGA, kandidat