Kineziološki fakultet Split

Međunarodna suradnja

Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ – SEA-EU alijansa – Natječajna godina 2024.

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ – SEA-EU alijansa u natječajnoj godini 2024.

Sve mobilnosti u okviru programa Erasmus+ u natječajnoj godini 2024. mogu se ostvariti zaključno s 31.7.2026.,a najranije 4 mjeseca od mjeseca podnošenja prijave za mobilnost (iznimno prijave zaprimljene u srpnju mogu se realizirati u listopadu) i nakon objave Odluke o odabiru kandidata.
Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.

Prijave zaprimljene u srpnju i kolovozu bit će objavljene najkasnije u rujnu.

Nastavno osoblje koje je u ovom programskom razdoblju (od natječajne 2021.) već iskoristilo Erasmus+ mobilnost u svrhu osposobljavanja, svaki sljedeći put se upućuje na prijavu aktivnosti podučavanje, osim kada se radi o mobilnosti na strukturirani događaj (relevantni Staff Week, BIP, edukacija i slično). Program događaja treba biti vidljiv iz prijave.

Nenastavno osoblje u natječajnoj godini 2024. može iskoristiti najviše jednu mobilnost u svrhu job shadowinga, dok druga treba biti strukturirani događaj (relevantni Staff Week, BIP, edukacija i slično). Program događaja treba biti vidljiv iz prijave.

Natječaj će biti otvoren do isteka sredstava ili do 31.5.2026, a sredstva će se trošiti u dvije faze: prva će uključivati sve vrste aktivnosti mobilnosti (podučavanje, osposobljavanje (job shadowing, strukturirani događaji)), dok će druga faza uključivati samo podučavanje i osposobljavanje u svrhu strukturiranih događaja. Istek sredstava prve faze će biti pravovremeno najavljen.

VAŽNO! Osoblje prijavu za Erasmus+ mobilnost ispunjava putem on-line prijavnog obrasca koji se nalazi u vezanim dokumentima Natječaja. U on-line prijavnom obrascu prilaže se sljedeća natječajna dokumentacija navedenim redoslijedom u jednom pdf dokumentu:

1. On-line prijavni obrazac

2. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno osoblje u svrhu poučavanja

3. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno i nenastavno osoblje u svrhu osposobljavanja

4. Europass CV ili https://europass.europa.eu/hr/create-europass-cv

5. Motivacijsko pismo

6. Privola za slanje/objavu osobnih podataka

7 .Consent to personal data processing (samo za invited staff)

Prijavu nije potrebno dostavljati ni slati poštom u papirnatom obliku.

Tekst Natječaja
 Upute