Radionica u okviru ESF projekta “Relacije: kompetencije – ishodi učenja”

U sklopu projekta biti će održana radionica, 08. i 09. travnja, 2016. godine,  na temu “Relacije: kompetencije – ishodi učenja” za sve nastavnike, zaposlenike i vanjske suradnike, Kineziološkog fakultet,  predstavnike partnera, te sve one koji žele sudjelovati u izradi ishoda učenja za standarde kvalifikacija u kineziologiji.

Studenti viših godina studija kineziologije su dobro došli, kao i članovi Alumnia Fakulteta.

Prijava na radionicu