Svjetski znanstvenici ponovno u Splitu

Stefano Vando sa University of Rome Tor Vergata i Johnny Padulo sa University e-campus iz Italije, ujedno i djelatnik naše Institucije dolaze  23. srpnja i boravit će u Splitu do 31. srpnja 2016. Godine.  U ponedjeljak 25.  srpnja 2016. s početkom u 11.00 sati na Institutu za Kineziologiju (Osječka 11, sportski centar Gripe) održat će se predavanja za sve zainteresirane djelatnike, vanjske suradnike studente, predavače, doktorande i poslijedoktorande. Ulaz je slobodan i svim ostalim zainteresiranim osobama, a  teme predavanja su :

Johnny Padulo, “Kako ostvariti napredak u istraživanju? ”

Stefano Vando: “Mogućnosti primjene Nintenda Wii u istraživanjima u kineziologiji i sportu”

Osim predavanja Johnny i Stefano će tijekom svog boravka u Hrvatskoj provoditi znanstveno istraživanje u kojem će analizirati povezanost asimetrije u držanju tijela i incidencijska ozljeđivanja kod mladih odbojkašica.