Završen 3. ciklus predavanja na doktorskom studiju

U periodu od 28. do 30. travnja održan je 3. nastavni ciklus na Poslijediplomskom sveučilišnom (doktorskom) studiju, čime su ujedno zaključena predavanja I. semestra studija.

Nastavi su uz naše studente prisustvovali i inozemni studenti, a predavanja su održavana dvojezično, na hrvatskom jeziku uz simultani prijevod na engleski jezik.

Ovakav rad na doktorskom studiju jedinstven je na Sveučilištu u Splitu te su ga sa zanimanjem popratili i mediji Slobodna Dalmacija i Hrvatska radio televizija.