Uručena nagrada za osvojeno 3. mjesto na nagradnom natjecanju u kategoriji „Eseji“

U petak, 09. rujna 2016. prodekan za poslovanje doc.dr.sc. Dražen Čular i prodekan za znanost prof.dr.sc. Zoran Grgantov primili su u Dekanatu fakulteta studenta preddiplomskog stručnog studija Bruna Sabionia i uručili mu nagradu za osvojeno 3. mjesto na nagradnom natjecanju u kategoriji „Eseji“ koji je organiziran u suradnji Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu i SEECEL-a (South East European Centre for Entrepreneurial Learning). Student Sabioni nagradu je osvojio esejom na temu “My Entrepreneurial Venture – Sabiony Sports Academy”. Bruno Sabioni profesionalni je vaterpolist te pokretač i vlasnik sportske akademije “Sabioni” koja kreira i na tržištu nudi sportsko-turističke pakete koji sportašima iz cijelog svijeta pružaju mogućnost treninga, natjecanja, putovanja i druženja na atraktivnim prirodnim lokacijama u Republici Hrvatskoj. Tijekom susreta razmijenjena su poslovna iskustva između menadžmenta Kineziološkog fakulteta i mladog šibenskog poduzetnika i postavljeni temelji za daljnju suradnju u području sporta i sportskog menadžmenta. Na ovaj način menadžment Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu još jednom je potvrdio otvorenost prema novim idejama i poslovnim prilikama.

20160909_113901_resized 20160909_113849_resized 20160909_113806_resized