UnisportST Marjanska liga za 2017.

Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira UnisportST Marjansku ligu za 2017.godinu (Prvenstvo Sveučilišta).

UnisportST Marjanska liga će se održati tijekom travnja a studenti će kroz 3 utrke skupljati bodove za ukupni poredak. UnisportST Marjanska liga održati će se u sljedećim terminima:

1.kolo…6.4.2017…18:00h…5km
2.kolo…20.4.2017…18:00h…Brdska.utrka-institut
3. kolo…27.4.2017…18:00h…5km

Start i cilj je na marjanskim vratima osim brdske utrke kojoj je start na Institutu, a cilj na Telegrinu. Prijave se mogu izvršiti slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do utorka 4. travnja 2017. do 12 h na email : sport@unist.hr
(prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta).

Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela:
Šime Veršić 098 946 8548 e-mail: simeversic@gmail.com

Potrebni dokumenti: