Tradicija se nastavlja: na Sveučilištu u Splitu organizira se sveta Misa za žrtve Vukovara i Škabrnje

I ove će godine unatoč nepovoljnoj epidemiološkoj situaciji studenti i djelatnici Sveučilišta u Splitu sa svojim djelatnicima odati počast gradovima Herojima Vukovaru i Škabrnji.

U organizaciji Sveučilišta u Splitu, Studentskog centra Split, Ureda za pastoral mladih SMN i Splitsko makarske nadbiskupije organizira se sveta Misa za sve žrtve Vukovara i Škabrnje.

Sveta misa će se slaviti u utorak, 17. studenog od 18 sati u predvorju glavnog ulaza zgrade Tri fakulteta. Istu će predvoditi predstojnik Ureda za pastoral mladih SMN i studentski kapelan dr. don Mihael Mišo Prović.

Nakon svete Mise organizirano je tradicionalno paljenje svijeća u Vukovarskoj ulici u Splitu.