Sveučilište u Splitu raspisuje natječaj za studentski posao u sklopu događaja koje organizira Ministarstvo znanosti i obrazovanja za vrijeme predsjedanja Hrvatske Vijećem Europske Unije

Opis posla:

• pratnja i pomoć članovima inozemnih izaslanstva na aerodromu Split vezano uz organizacijska pitanja
  • pomoć članovima inozemnih izaslanstva u hotelima (na stolu za registraciju, u dvorani npr. usmjeravanje sudionika na paralelne sesije)
  • koordinacija s event menadžerima i organizatorima iz Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Uvjeti:

• državljanstvo RH
  • poznavanje engleskog jezika najmanje na razini B2 prema europskom referentnom okviru
  • dobro opće obrazovanje
  • Dodatna prednost: iskustvo rada u multikulturalnom okruženju (npr. na sličnim skupovima), sudjelovanje u programima mobilnosti, sudjelovanje u aktivnostima podrške za Erasmus studente u Splitu (članovi studentske udruge Erasmus studentska mreža Split).

Osobne karakteristike:

• komunikacijske vještine
  • izražena točnost
  • sklonost timskom radu
  • odgovornost i samostalnost
  • sposobnost podnošenja većih opterećenja poslom i fleksibilnost

Natječaj se odnosi na: 15 studenata

Termini: 22.-28.3.2020.

3.-7.5.2020. (raspored zaduženja bi se napravio u skladu i dogovoru sa studentima).

Prijava na natječaj: životopis je potrebno dostaviti na: ivana.jadric@unist.hr. Sa zainteresiranim studentima će se napraviti i intervju o čijem terminu će prijavljeni biti obaviješteni pravovremeno.

Prijave su otvorene do: 13.03.2020.

Način plaćanja studentskog rada: Student servis.