Svečani prijemu studenata prve godine stručnog preddiplomskog studija – akademska godina 2019/2020

Svečani prijem studenata prve godine stručnog preddiplomskog studija kineziologije održat će se u petak, 25. listopada 2019. godine u učionici 6 Kineziološkog fakulteta, Teslina 10, 4 kat (zgrada Gimnazije), prema sljedećem rasporedu:

• 10.00 sati za usmjerenja SPORTSKI TRENER (svi sportovi) i KONDICIJSKA PRIPREMA SPORTAŠA
  • 11.00 sati za usmjerenja KINEZIOLOŠKA REKREACIJA I FITNES i KINEZITERAPIJA

Dolazak nije obavezan ali je koristan i stoga se svakako preporuča.

Studenti koji nisu u mogućnosti doći, sve nužne informacije dobit će na email u narednim danima.

Voditelj Odsjeka stručnih studija

Izv. prof. dr. sc. Marko Erceg