Svečana promocija doktora znanosti na Sveučilištu u Splitu

Svečana promocija doktora znanosti Sveučilišta u Splitu održana je u četvrtak, 11. svibnja  na Medicinskom fakultetu.

Riječ je o 53. promociji doktora znanosti na kojoj je uručeno 53 diplome.

U svojim govorima promoventima su čestitali izv.prof. dr. sc. Ivana Franić, pomoćnica ministra znanosti i obrazovanja i prof. dr. sc. Branka Ramljak, povjerenica Vlade Republike Hrvatske za Grad Split.

Doktorantima je čestitao i rektor Sveučilišta u Splitu prof.dr.sc. Šimun Anđelinović,
zahvalivši što su odabrali upravo naše Sveučilište za stjecanje najvišeg akademskog zvanja te im zaželio puno uspjeha u budućem radu.

U glazbenom dijelu programa sudjelovali su mladi glazbenici Umjetničke akademije u Splitu iz ansambla za suvremenu glazbu S/UMAS.

Promovirani  pristupnici Kineziološkog fakulteta:

KINEZIOLOŠKI FAKULTET:

1.    Goran Kuvačić