Svečana dodjela stipendija Sveučilišta u Splitu

Sveučilište u Splitu poziva sve dobitnike na svečano potpisivanje Ugovora o dodjeli stipendije Sveučilišta u Splitu za akademsku godinu 2015./2016., koje će se održati u petak, 26. veljače, s početkom u 11.30 sati u multifunkcionalnoj dvorani u sjevernom tornju Sveučilišne knjižnice, R. Boškovića 31. Tom prigodom stipendistima Sveučilišta u Splitu obratit će se rektor prof. dr. sc. Šimun Anđelinović.
Stipendijama Sveučilišta potiče se i nagrađuje izvrsnost najboljih studenata, osobito u području matematike, prirodnih znanosti i informatike (STEM).  Stipendije se dodjeljuju za razdoblje od 01. listopada 2015. do 30. rujna 2016. g. Ukupni godišnji iznos stipendije po studentu iznosi 9.600,00 kuna, odnosno 800,00 kuna mjesečno.
Popisi stipendista nalaze se u prilozima.