Studenti Kineziološkog fakulteta na Europskom Beach Golf projektu

pescarabeachgolf

Studenti Kineziološkog fakulteta, Mateo Krmek, Karlo Gašpar i Ante Jurić, prijavili su se ovo ljeto na natječaj objavljen na web stranici Fakulteta, kako bi bili dio velikog europskog projekta kofinanciranog iz EU fondova u programu Programma Attuativo Regionale Fondo per le aree sottoutilizzate PAR FAS Abruzzo 2007-2013. (PDF)

Naši studenti zajedno s ostalim studentima iz Europe pohađaju seminar Beach Golfa te Sportskog menadžmenta.