Službeni rezultati raspodjele natječajnih sredstava od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu za 2017. godinu

Dana 25. svibnja 2017.godine Senat Sveučilišta u Splitu odobrio je predloženu raspodjelu natječajnih sredstava od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu za 2017.godinu.

Zapisnici sa Povjerenstava koji sadrže rezultate:

Posebno povjerenstvo za Znanost i tehnologiju
Posebno povjerenstvo za Sveučilišni sport
Posebno povjerenstvo za Kulturu, umjetnost i sveučilišne medije
Glavno povjerenstvo

Pristigla je jedna (1) valjana žalba na rezultate natječaja, ona je proslijeđena Povjerenstvu za žalbe koji će istu uzeti u obzir, a koja neće mijenjati gore usvojene rezultate natječaja.
Za sve upite, obratite se nekome iz Predsjedništva.