Sastanak studenata predstavnika fakulteta sportskih znanosti jugoistočne Europe u Banja Luci

U Banja Luci se održao sastanak studentskih predstavnika sportskih fakulteta jugoistočne Europe od 25. do 26. siječnja.

Na sastanku su sudjelovali studenti iz Banja Luke, Istočnog Sarajeva, Tuzle, Sarajeva, Mostara, Ljubljane, Beograda, Niša, Novog Sada, Zagreba, Skopja, Nikšića i Splita.

Svrha sastanka bila je da studenti dođu u kontakt sa studentima iz drugih gradova i država te da se povežu, razbiju predrasude i unaprijede svoj rad kroz saznanja kolega studenata sa drugih fakulteta. Također, raspravljali su i o organizaciji tradicionalne Difovijade za 2017.

Izvješće studenata pogledajte OVDJE.