Rezultati izbora za studentske predstavnike u Studentski zbor Kineziološkog fakulteta u Splitu

Nakon provedenih izbora za studentske predstavnike u Studentskom zboru Kineziološkog fakulteta,

birački odbor utvrdio je rezultate izbora – Rezultati izbora za studentski zbor Kineziološkog fakulteta u Splitu

te je Izborno Povjerenstvo utvrdilo daljnji postupak – Zapisnik s sjednice Izbornog povjerenstva, a kojim je utvrđeno da:

I.

Za Kandidacijsku listu sveučilišnog preddiplomskog i diplomskog studija, stručnog preddiplomskog i specijalističkog diplomskog stručnog studija su izabrani:

1. Antonio Župan, kandidat; Gorana Adum, zamjenik
  1. Marija Čavka, kandidat; Toni Ikić, zamjenik
  1. Marija Ljulj, kandidat; Jelena Ninčević, zamjenik
  1. Roko Goreta, kandidat; Krešimir Šućur, zamjenik

II.

Za Kandidacijsku listu sveučilišnog poslijediplomskog doktorskog studija oba kandidata su imala jednak broj glasova, te će se izbori ponoviti.

Datum novih izbora će se odrediti nakon proteka roka za prigovore.