Rad dr. sc. Damira Zubca prihvaćen je kao jedan od pet najboljih na svijetu u konkuranciji mladih istrazivaca

Rad “Fluid balance and mhydration status in Olympic combat athletes: A systematic review with meta-analysis of controlled and uncontrolled studies” našeg djelatnika dr. sc. Damira Zubca  i ko-autora Paravlic, Jelaska, Ivancev i Morrsion prihvaćen je kao jedan od pet najboljih na svijetu u konkurenciji mladih istrazivaca od strane Hydration for Health Scientific Committee, krovne svjetske organizacije u području regulacije i balansa tjelesnih tekućina.

Kolega Zubac će na 10. jubilarnoj “Hydration for Health” konferenciji koja se održava od 25-28. lipnja u Evianu, Francuska, u 3 minute imati priliku predstaviti svoj rad i konkurirati za prestižnu Young Researcher Award 2017/2018.

Link na konferenciju: