Privremeni rezultati razredbenog ispita – jesenski rok (provjere motoričkih sposobnosti)

Privremene rezultate razredbenog ispita (provjere motoričkih sposobnosti) održanog dana 05.09.2018. možete pogledati OVDJE.

Žalbe na privremene rezultate podnose se 07.09.2018. do 10.00 sati putem e-maila studentska.sluzba@kifst.hr, ili osobno, u Studentsku službu Fakulteta u istom roku.

Konačni rezultati razredbenog ispita (provjere motoričkih sposobnosti), nakon rješavanja po žalbama, objavit će se 07.09.2018. u 14.00 sati.

Kandidati koji su položili razredbeni ispit trebaju čekati objavu rezultata državne mature (privremeni: 13.09./konačni: 19.09.),  te objavu rang lista.

Upisi na Kineziološki fakultet u Splitu provodit će se od 20. do 22.09.2018. Detaljnije informacije o upisima objavit će se nakon objave rezultata državne mature.