Prijave za Unisport natjecanje u odbojci

Splitski sveučilišni sportski savez organizira Unisport natjecanje u odbojci koja će se održati 21. siječnja u dvorani ŠC Poljud, VIII. Mediteranskih igara 21, Split.

UniSport odbojka će se održati ekipno u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Prijave se mogu izvršiti popunjavanjem online obrasca https://goo.gl/forms/2orxs3JjNMrr89bi2 ili slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do četvrtka 17. siječnja do 12 sati, na e-mail: unisportsplit@gmail.com. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, broj indexa/iksice, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.

Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela: Antonio Župan 095 1997940 e-mail: unisportsplit@gmail.com

Vezani dokumenti