Prijave za sudjelovanje u 17. Festivalu znanosti

Sveučilište u Splitu organizira 17. Festival znanosti, koji će se održati od 8. do 13. travnja 2019. godine na temu „Boje“. Svi ljubitelji znanosti, odnosno profesori i studenti Sveučilišta u Splitu koji bi htjeli organizirati aktivnosti u sklopu ove manifestacije, mogu se prijaviti preko elektroničkog obrasca: https://goo.gl/forms/cEdtkNajvFQ0MOOM2.

Rok za prijavu aktivnosti je 25. siječnja.

Sve aktivnosti na Festivalu znanosti besplatne su za sve zainteresirane. Kao i prethodnih godina, očekuje se bogat program splitskog Festivala s raznolikim aktivnostima kao što su predavanja, radionice, demonstracije, prezentacije, predstave i izložbe.