PREDAVANJE ZA STUDENTE: “PRONAĐI BOGATSTVO U SEBI”

PREDAVAČ: Maura Sweeney

Organizatori: Operativni timovi SEECEL projekta Filozofskog i Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Splitu

Pozivamo vas na predavanje američke spisateljice Maure Sweeney „PRONAĐI BOGATSTVO U SEBI“ koje će se održati 17. 04. u 12 sati na Peristilu u prostorima Filozofskog fakulteta u Splitu (Kraljice Jelene 1/III) s početkom u 12:00 sati.

Osim što je uspješna spisateljica, Maura je i zapažena predavačica. Ona u svoja predavanja ugrađuje roditeljsko, poslovno i životno iskustvo
Cilj predavanja je pomoći studentima da uvide mogućnosti i prilike u životu:

• Pronalaženjem vlastitih sklonosti
  • Dobivanjem korisnih savjeta o iskorištavanju svojih potencijala
  • Shvaćanjem kako se do uspjeha dolazi dugotrajnim radom, a ne preko noći
  • Razumijevanjem da i najteže okolnosti mogu biti poticaj za uspjeh