Poziv za učenje francuskog jezika u okviru projekta The European University of the Seas (SEA-EU)

Poštovani,

U okviru projekta The European University of the Seas (SEA-EU) otvaramo poziv svim zainteresiranim za početnički tečaj Francuskog jezika. Tečaj će održavati izvorna govornica francuskog jezika. Za prijavu nije potrebno nikakvo predznanje. Prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti s tim da prednost imaju:

• oni koji su se prijavili na mobilnost u okviru SEA-EU partnerskim zemalja
  • oni koji su suradnici na SEA-EU projektu.

Tečaj će započeti 02.03.2020. (ponedjeljak) i trajati će do 05.05.2020. (utorak) i sudjelovanje na tečaju je potpuno besplatno.

Termini održavanja tečaja francuskog jezika su:

• Ponedjeljak: od 15:00 do 16:00 sati
  • Utorak: od 15:00 do 16:00 sati.

Lokacija održavanja: Sveučilišna knjižnica, sjeverni toranj, Multifunkcionalna dvorana, 2. kat.

Broj mjesta je ograničen (25 sudionika) i svoju prijavu na tečaj je potrebno napraviti na sljedećoj poveznici.

Prijave su otvorene do 24. veljače 2020.

Za sve dodatne informacije možete kontaktirati SEA-EU Ured na Sveučilištu u Splitu.