Poziv za prijave na Natječaj za dodjelu nagrada za najbolje stručne i znanstvene radove iz područja intelektualnog vlasništva

Poštovani,

obavještavamo Vas da su od 20. lipnja do 15. studenog 2017. godine otvorene prijave na Natječaj za dodjelu nagrada za najbolje stručne i znanstvene radove iz područja intelektualnog vlasništva, koji organizira Državni zavod za intelektualno vlasništvo Republike Hrvatske.

Nagrade se dodjeljuju u sljedećim kategorijama radova:
1. seminarski i završni radovi na preddiplomskom i diplomskom studiju,
2. seminarski i završni radovi na poslijediplomskom studiju,
3. stručni i znanstveni radovi znanstveno-istraživačkog i akademskog osoblja.

Obrasce za prijavu te pravila i uvjete natječaja možete pronaći ovdje.