Poziv za nastupno predavanje za izbor u nastavno zvanje predavača

Split, 22. 12. 2020. godine

POZIV

za nastupno predavanje IVANA PERASOVIĆA
za izbor u nastavno zvanje PREDAVAČA – NASLOVNO ZVANJE

Naslov teme nastupnog predavanja je „Primjena tehnike Olimpijskog dizanja u kondicijskoj pripremi timskih sportova.“

Nastupno predavanje održat će se u PONEDJELJAK 11. 01. 2021. godine s početkom u 15,00 sati putem Code Microsoft Teams:

Code: x95I62r

Predavanje će se održati u prisutnosti Stručnog povjerenstva:

1. Dr. sc. Mario Tomljanović, izvanredni profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu – predsjednik,
2. Dr. sc. Dražen Čular, izvanredni profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu – član,
3. Dr. sc. Ana Kezić, izvanredni profesor Kineziološkog fakulteta u Splitu – član

i studentima prve godine diplomskog sveučilišnog studija kineziologije.

Split, 22. 12. 2020. godine

POZIV

za nastupno predavanje VLADE PAVLINOVIĆA
za izbor u nastavno zvanje PREDAVAČA – NASLOVNO ZVANJE

Naslov teme nastupnog predavanja je „Priprema za trening – osvrt na koncept pokretljivosti, stabilnosti i aktivacije.“

Nastupno predavanje održat će se u PONEDJELJAK 11. 01. 2021. godine s početkom u 14,30 sati putem Code Microsoft Teams:

Code: x95I62r

Predavanje će se održati u prisutnosti Stručnog povjerenstva:

i studentima prve godine diplomskog sveučilišnog studija kineziologije.