Potrebe za volontiranjem – pojedinačno prvenstva Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom

U organizaciji Hrvatskog saveza boćanja osoba s invaliditetom, Športskog saveza invalida grada Splita i boćarskog kluba osoba s invaliditetom „Sveti Duje” iz Splita dana 29.2. i 1.3.2020. godine u pomoćnoj dvorani Spaladium arene održat će se 1. i 2. kolo Pojedinačnog prvenstva Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom.

Potrebe volontera:

29.2.(subota) 2020.

• od 9:30 do 14:00 sati
  • od 14:00 do 18:00 sati

1.3. (nedjelja) 2020.

• od 9:00 do 12:00 sati
  • od 12:00 do 15:00 sati

Opis zadatka volontera: voditi zapisnik odigrane utakmice (opis i način vođenja zapisnika će se nalaziti za zapisničkim stolom)

Za sve dodatne informacije i prijave obratiti se prof. Hrvoju Kujundžiću na mob.: 091/7994320