Potpisan Ugovor o sruadnji Kineziološkoga fakulteta i Sportskog sveučilišta u Gdansku

slika3slika4slika5

Dana 19.06.2015 u Gdansku u Poljskoj, delegacija u sastavu: Prof.dr.sc. Đurđica Miletić, dekanica, doc.dr.sc. Ana Kezić, Voditelj odsjeka za međunarodnu suradnju i doc.dr.sc. Sunčica Delaš Kalinski,Voditelj Odbora za kvalitetu, potpisala je međunarodni sporazum sa Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu iz Gdanska. Ugovorom se definira oblik i način daljnje suradnje u području edukacije,mobilnosti nastavnika i studenata, znanosti i istraživanja

Delegacija je na sastanku sa rektorom Sportskog Sveučilišta Prof. nadzw. dr. hab. Waldemar Moska i dekanom Fakulteta Sporta Prof. nadzw. dr. hab. Tomasz Tomiak, posebno razgovarala o načinima podizanja kvalitete studiranja, kao i o načinima veće angažiranosti studenata u samim nastavnim procesima. Zaključci sa sastanka biti će predstavljeni Dekanskom kolegiju Fakulteta, a studentima će posebno biti predstavljeno ovo Sveučilište i njegove prednosti zbog mogućeg odlaska na mobilnost preko programa Erasmus+. Naime, s Gdanskom Fakultet odnedavno ima potpisan i Erasmus sporazum. Još jedan ugovor sa velikim Svečilištima iz EU korak je dalje u otvaranju prema Europi i jačanju međunarodne suradnje.