PODUZETNIŠTVO U KINEZIOLOGIJI I SPORTU

OKRUGLI STOL
PODUZETNIŠTVO U KINEZIOLOGIJI I SPORTU
u organizaciji Kineziološkog fakulteta u Splitu i Alumni KIF Split
24. ožujka 2015. u Splitu s početkom u 16.00 sati.
(Multimedijalna dvorana Odsjeka za cjeloživotno učenje SC Gripe, Osječka 11)

Kineziološki Fakultet u Splitu 24. ožujka 2015. g. u Splitu u sklopu aktivnosti SEECEL EU projekta: «DEVELOPING THE ENTREPRENEURIAL SOCIETY IN WESTERN BALKANS AND TURKEY” organizira okrugli stol s Temom: Poduzetništvo u kineziologiji i sportu.

[Pročitaj više]