P O Z I V – ČLANOVIMA ALUMNI UDRUGE KIF

Temeljem članka 21. Statuta Udruge diplomiranih studenata Kineziološkog fakulteta- Alumni KIF Split, upućujem Vam

P O Z I V

za sudjelovanje u radu redovite sjednicu Skupštine Udruge diplomiranih studenta Kineziološkog fakulteta Alumni KIF Split za 29. rujna 2015. (utorak) u Fiziološkom kabinetu Kineziološkoga Fakulteta Sveučilišta u Splitu, Teslina 6, s početkom u 19.30 sati.

Za sjednicu predlažem sljedeći

D n e v n i  r e d :

• Otvaranje Skupštine i pozdravna riječ Predsjednice
  • Izbor radnih tijela redovite sjednice Skupštine:
  • Radnog predsjedništva
  • Verifikacijske komisije