ODLUKA O ODABIRU KANDIDATA ZA ERASMUS STUDIJSKI BORAVAK ZA 2015/2016

Objavljena je Odluka o izboru kandidata za mobilnost u svrhu studijskog boravka u okviru programa Erasmus+ u ak.god. 2015./16.
Odluku možete pronaći na poveznici http://www.unist.hr/novosti/me%C4%91unarodna-suradnja/odluka-o-odabiru-kandidata-za-program-erasmus-u-akgod-20152016-18949
S naše institucije mobilnost je odobrena slijedećim studentima:

Martina Mikulić Diplomski studij University in Maribor
Ana Tandara Diplomski studij Universidade de Lisboa