Odluka o dodjeli Stipendije Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2014./2015.

Odluka
o dodjeli Stipendije Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2014./2015.

1. Dodjeljuje se Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2014./2015. (dalje: Stipendija) natjecateljima koji su odvojeni i označeni zelenom bojom na rang listama koje su sastavni dio ove odluke te se nalaze u njenom privitku.
  2. Svi dobitnici Stipendije bit će obaviješteni o terminu i načinu preuzimanja sredstava.
  3. Ova odluka neće se dostavljati kandidatima na njihove adrese, nego će se objaviti na oglasnoj ploči Sveučilišta u Splitu, Livanjska 5 i web (mrežnoj) stranici Sveučilišta u Splitu www.unist.hr dana 16. veljače 2015. godine, te se smatra da je dostava obavljena kandidatima istekom osmog dana od dana objave.

Privitak: