Raspored dodatnog ispitnog roka u akademskoj godini 2016./2017.

Raspored predmeta, studenata, Povjerenstva i termina Dodatnog ispitnog roka

DODATNI ROK 2017

Odluka o dodatnom ispitnom roku u akademskoj godini 2016./2017.

Odobrava se dodatni ispitni rok samo za studente sveučilišnih studijskih programa koji zbog jednog nepoloženog ispita gube pravo studiranja, te one koji zbog jednog nepoloženog ispita ne mogu završiti studij.

Prijava za dodatni ispitni rok mora se osobno izvršiti u Studentskoj službi do četvrtka, 28.9.2017. do 12.00 sati.

Dodatni ispitni rok održati će se po rasporedu, objavljenom na web stranici Fakulteta u četvrtak u 12:30, tijekom petka (29.9.2017.).

Prodekanica za nastavu i studente

Prof. dr. sc. Jelena Paušić