ODGOĐENO – Nadoknada predavanja iz predmeta Kineziološka antropologija za studente 1. godine diplomskog studija kineziologije

Obavještavaju se studenti 1. godine diplomskog studija da su ODGOĐENA predavanja prof.dr.sc. Marijete Mišigoj-Duraković zbog bolesti koja su trebala biti održana po slijedećem rasporedu:

Utorak, 10.veljače, 2015. godine u  Amfiteatru od 8.00 do 10.00 te od 15.00 do 19.00
Srijeda, 11. Veljače, 2015. godine u  Amfiteatru od 15.00 do 19.00

Seminari :
Srijeda, 11. Veljače, 2015.godine SEM1  od 9.00 do 11.00
Četvrtak, 12. Veljače, 2015. Godine SEM2 od 8.00 do 10.00

Prodekan za nastavu i studente
izv.prof.dr.sc. Jelena Paušić