Obavijest o radu Studenske službe – svi studiji

Poštovani studenti,

U cilju obostrane zaštite zdravlja i spriječavanja širenja virusa, molite se sve zahtjeve (upise, potvrde, prijepise, upite i sl) zatražiti isključivo putem e-maila:
-studentska.sluzba@kifst.hr
– meri@kifst.hr
– ljuzak@kifst.hr.

Vašim zahtjevima biti će udovoljeno u što kraćem vremenu, a način dostave zatraženih potvrda također ćemo dogovoriti mejlom.

Upisi u parne semestre stručnih studija provode se isključivo kao za online studente, slanjem uplatnice na jedan od gore navedenih mejlova.

Ukratko, naša vrata do daljnjeg će biti zatvorena, ali naša usluga, kao i uvijek, dostupna.

Pozivate se za strogo poštivanje navedenog i maksimalnu suradnju.