Obavijest o održavanju informativnog sastanka za zainteresirane buduće studente poslijediplomskog sveučilišnog (doktorskog) studija kineziologije

Nastavno na obavijest od 31.10.2018., zainteresirani za informativni sastanak o Poslijediplomskom sveučilišnom (doktorskom) studiju kineziologije, koji nisu u mogućnosti prisustvovati sastanku u prostorijama Fakulteta moći će sastanak pratiti putem Skype-a. Na fakultetski Skype user name koji glasi skypekifst potrebno je 10-tak minuta prije početka sastanka sa svoga Skype-a poslati zahtjev za praćenjem sastanka.

Prodekan za znanost

doc.dr.sc. Miodrag Spasić