Obavijest o obrani objavljenog rada na Poslijediplomskom sveučilišnom (doktorskom) studiju – Toni Modrić, mag. cin.

Ispit na Poslijediplomskom sveučilišnom (doktorskom) studiju kineziologije koji je prijavio kandidat Toni Modrić održati će se u četvrtak, 17.prosinca 2020. godine s početkom u 14:00 sati putem Zooma.

Pristupnik će braniti svoj objavljeni članak pod naslovom „Playing position specifics of associations between running performance during the training and match in male soccer players“ i na taj način polagati ispit pred Ispitnim povjerenstvom:

Prof.dr.sc. Zoran Grgantov, Kineziološki fakultet u Splitu
Prof.dr.sc. Marko Stojanović, Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, Novi Sad
Prof.dr.sc. Igor Jukić, Kineziološki fakultet u Zagrebu

Ispit je javan te stoga pozivamo sve zainteresirane da se uključe i sudjeluju. Rad se može vidjeti na poveznici: https://gymnica.upol.cz/pdfs/gym/2020/02/01.pdf

Link za ulazak na Zoom Meeting: https://us02web.zoom.us/j/84379174907?pwd=cXdvOElWbmNJK0cyUVN1U0M5OC9rZz09

Meeting ID: 843 7917 4907

Passcode: kifst