Obavijest o obaveznim sistematskim pregledima za redovite studente I. godine ak. god. 2018/2019

Pregledi se obavljaju u ambulanti na Bačvicama, Bijankinijeva 13 (ulica ispod policijske postaje na Bačvicama, kraj diskonta Feniks).

Preglede obavlja nadležna liječnica fakulteta dr. Hajdi Krstulović, spec. školske medicine.

Pregledi se ne naplaćuju!!!

Molimo donijeti sa sobom index, zdravstvenu iskaznicu, oib i specijalističke nalaze (ukoliko ih student ima ).

Ako bi došlo do eventualne promjene rasporeda,  bit će te obaviješteni preko web stranice fakulteta.

Ako niste u mogućnosti doći na navedeni termin, javite se na tel: 315- 684  radi dogovora o novom terminu.

Raspored pregleda za redovite studente I godine.

Popis studenata