Natječaj za mobilnost studenata – Odluka o rang listi

Na temelju pristigle dokumentacije, objavljujemo Odluku o rangiranju studenata prijavljenih na natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa u akademskoj godini 2016/2017 (ODLUKA).

Protiv Odluke Povjerenstva za rangiranje kandidata studenti mogu izjaviti žalbu čelniku Fakulteta u roku od 15 dana od dana objave Odluke na mrežnoj stranici .

O žalbi odlučuje čelnik Fakulteta u roku od 8 dana od dana isteka roka žalbe donošenjem Odluke o žalbi. Ako čelnik Fakulteta ocijeni da je žalba osnovana, mijenja se rang lista sukladno novoutvrđenom stanju.

Istekom roka za odlučivanje o žalbi, Odluka Povjerenstva za rangiranje kandidata postaje konačna i protiv nje nije moguće uložiti žalbu.

Nakon isteka gornjih rokova objavit će se prvi rezultati za cijelo Sveučilište na mrežnim stranicama Sveučilišta.