Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa u ljetnom semestru akademske godine 2018./2019.

Osoblje kojemu je već odobrena Erasmus+ mobilnost u programskim zemljama (zemljama EU)  u ak.god. 2018/19 ne može podnijeti prijavu na ovaj natječaj.

VAŽNO! Potpune i potpisane prijave potrebno je dostaviti:

1) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu* i osobno

ili

2) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu* i poštom.

*Dokument treba sadržavati: Prijavni obrazac na engleskom jeziku, Mobility agreement for teaching/training, motivacijsko pismo na engleskom jeziku, CV u Europass formatu na engleskom jeziku, Privola za slanje/objavu osobnih podataka.

Tekst Natječaja
Upute

Rok za prijavu je do 16.11.2018.

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za osoblje

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama

3. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno osoblje u svrhu podučavanja

4. Sporazum o mobilnosti osoblja za nastavno i nenastavno osoblje u svrhu osposobljavanja

5. Europass CV

6. Privola za slanje/objavu osobnih podataka

7.  Iznosi financijske potpore za (ne)nastavno osoblje za 2018./2019.

8.  Popis Erasmus koordinatora na sastavnicama

9. Erasmus+ Programme Guide

10. Često postavljena pitanja Erasmus+

11. Popis Erasmus+ bilateralnih sporazuma za aktivnost mobilnosti osoblja

Napomena: Tablice s bilateralnim sporazumima su podložne promjeni zaključno s 5.11.2018.

11.Kriteriji sastavnica:

EF