Natječaj za Erasmus+ stručnu praksu 2017/18

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u akademskoj godini 2017./18.

Tekst Natječaja

Upute za studente

Napomena: Prijave zaprimljene između 15.7. i 15.8.2017. mogu biti objavljene u Odluci za rujan.

Natječaj je otvoren do isteka sredstava.

Prijave za socioekonomski status se predaju zajedno s prijavama za Natječaj (za studente koji ispunjavaju kriterije za slabiji socioekonomski status definiran Natječajem).

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za ak.god. 2017./2018.

2. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama

3. Izjava o članovima zajedničkog kućanstva