Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu studija u ak. god. 2017./18.

SVEUČILIŠTE U SPLITU dana 27. ožujka 2017. raspisuje NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu studija u okviru programa Erasmus+ u akademskoj godini 2017./2018.

Ovo je dodatni natječaj za sve studente koji se nisu uspjeli prijaviti u prvom roku.

Rok za prijavu je 18.04.2017.

Povodom objavljenog Natječaja pozivamo Vas na Erasmus+ info dan koji će se održati u ponedjeljak, 3. travnja u 11 sati u Multifunkcionalnoj dvorani Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice.

Više OVDJE.