Na temelju članka 5. Pravilnika o stipendiji studentima Sveučilišta u Splitu od 20. prosinca 2018. godine, raspisuje se Natječaj za dodjelu stipendije Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2018./2019.

Sveučilište u Splitu, sukladno odredbama Pravilnika, raspisuje Natječaj za dodjelu 125 stipendija. Stipendije se dodjeljuju za razdoblje od 1. listopada 2018. do 30. rujna 2019. Ukupni godišnji iznos stipendije po studentu iznosi 9.600,00 kuna, odnosno 800,00 kuna mjesečno.

Prijave na Natječaj podnose se od dana objave do zaključno 1. veljače 2019. godine, osobno ili preporučenom poštom na adresu:  Sveučilište u Splitu, Poljička cesta 35, 21 000 Split, Služba protokola, na posebnim obrascima koji su sastavni dio ove obavijesti, a nalaze se u prilogu.

Odluka o dodjeli stipendija bit će objavljena na oglasnoj ploči (Split, Poljička cesta 35) i na mrežnoj stranici Sveučilišta u Splitu (www.unist.hr) dana 20. veljače 2019. godine te se neće dostavljati kandidatima na njihove adrese.

Za sve dodatne informacije obratiti se Gabrijeli Budimir, tel. 558-220 e-mail: gabrijela@unist.hr ili Silviji Rančić, tel: 558-214, e-mail: srancic@unist.hr.

Vezani dokumenti: