Natječaj za dodjelu Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2019./2020.

Sveučilište u Splitu raspisalo je natječaj za dodjelu Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2019./2020. Sukladno Pravilniku, Natječaj se raspisuje za do 133 stipendije. Stipendije se dodjeljuju za razdoblje od 1. listopada 2019. do 30 rujna 2020. godine. Ukupni godišnji iznos po studentu iznosi 9.600,00 kn, odnosno mjesečno 800,00 kn.

Novina u odnosu na prošlu godinu su nove stipendije za šest studija deficitarnih zanimanja na PMF-u i stipendije za nove preddiplomske sveučilišne studije studije Hotelijerstvo i gastronomija te Mediteranska poljoprivreda.

Tekst natječaja, Pravilnik i potrebni obrasci u prilogu.

Vezani dokumenti