NAJAVA SVETE MISE ZA ŽRTVE VUKOVARA

U utorak, 17. studenog u 20 sati, u dvorištu studentskog doma „Dr. Franjo Tuđman“ – Kampus (ulica Cvite Fiskovića 3, Split) upriličit će se sveta misa i paljenje svijeća za žrtve Vukovara.

Svetu misu te paljenje svijeća organiziraju Ured za pastoral mladih Splitsko-makarska nadbiskupije, Sveučilište u Splitu, Studentski centar Split, te Savjetovalište za međureligijski dijalog i studentski pastoral Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Splitu.

Svetu misu za žrtve Vukovara te molitvu pri paljenju svijeća predvodit će predstojnik Ureda za pastoral mladih dr. sc. don Mihael Prović. Poslije svete mise studenti će zapaliti lampione u Vukovarskoj ulici u znak sjećanja na sve žrtve Vukovara, grada heroja. Za sve sudionike biti će osigurani lampioni.

Ovim putem pozivamo sve medije i studente na svetu misu te paljenje svijeća da se zajedno pomolimo i odamo počast svim žrtvama Vukovara te Domovinskog rata.