Muška rukometna ekipa Kineziološkog fakulteta pobjednik UniSport-a

U finalnoj utakmici ovogodišnjeg izdanja Unisport Rukometa (M), susreli su se Kineziološki fakultet i FESB te su “Kifovci” predvođeni Marinom Babićem (7 pogodaka) pobijedili rezultatom 17:13 te tako svom fakultetu donijeli prvo ovogodišnje Unisport zlato.

ekipa2016

Za KIF su nastupili:

Frane Barać, Marko Šindik, Tiziano Merhar, Davor Krezić, Leon Pavlović, Jure Čović, Toni Radović, Hrvoje Petrić, Marin Babić, Željan Bosnić, Mate Vrbatović, Ivan Mlačić, a ekipu su vodile Marijana Čavala i Marina Bolanča.

Čestitamo!