Kineziološki fakultet informatičkom opremom nagradio najperspektivnije sportaše grada Splita

U srijedu, 15. veljače 2017. godine u 12 sati u Muzeju hrvatskih arheoloških spomenika Splitski savez športova održao je svoju tradicionalnu svečanost u povodu proglašenja najboljih sportaša grada Splita u 2016. godini.U Ime KIFST Dekanica prof. dr. sc. Đurđica Miletić i prodekan doc. dr.sc. Dražen Čular informatičkom opremom u vrijednosti od po 2.000,00 kn nagradili su najperspektivnije sportaše po izboru Izvršnog odobora SSŠ.  U glazbenom dijelu programa nastupila je mlada sopranistica Ivona Bosančić uz klavirsku pratnju Duje Giljanovića te klapa Šufit. Voditelj svečanosti bio je Joško Elezović. Po završetku službenog dijela manifestacije druženje je nastavljeno uz prigodni domjenak u prelijepom ambijentu Muzeja.

Ovogodišnji laureati Godišnje nagrade Splitskog saveza športova su:

1. Najuspješnija sportašica – Blanka Vlašić, Atletski sportski klub ASK Split
  2. Najuspješniji sportaš – Tonči Stipanović, Jedriličarski klub Mornar
  3. Najuspješnija ženska ekipa – Vaterpolo klub Bura
  4. Najuspješnija muška momčad – Baseball klub Nada Ship Management – Split
  5. Najuspješniji trener ženskih kategorija – Joško Vlašić i Bojan Marinović, Atletski sportski klub ASK Split
  6. Najuspješniji trener muških kategorija – Jozo Jakelić, Jedriličarski klub Mornar
  7. Najperspektivnija sportašica – Sandra Lulić, Jedriličarski klub Mornar
  8. Najperspektivniji sportaš – Duje Pejković, Vaterpolski klub Jadran
  9. Najuspješnija sportašica s invaliditetom – Anđela Mužinić, Stolnoteniski klub Nec
  10. Najuspješniji sportaš s invaliditetom – Ivan Mikulić, Taekwondo klub Galeb